Mazda Fórum
Mazda 6 => Mazda 6 2002-2008 => A témát indította: ballazsolt1986 - 2018. November 12. - 18:21:17
-
Helló. Mazda6 2.0diesel kombim van, 2003evjaratu 100kw os. Vákuum csöves egr rel.
Probléma hogy az egr vákuum csővén nincs vákuum. Valaki tud segíteni. Mi az oka. Az egr jó mert szájjal felszivtam és úgy is maradt. Majd elengedtem és vissza ugrott. Választ előre is köszi.